Sponsoring

Oferta Sponsorska:

Klub Sportowy "Świt Borowno"

Borowno ul. Świerczewskiego 121

Kontakt:

• Prezes Klubu: 604 911 268
  • Kierownik Drużyny: 608 491 912
  • e-mail: switborowno@os.pl

​Info:

Klub Sportowy "KS Świt Borowno" Powstał w 1975 roku. Aktualne rozgrywki "B klasa Częstochowa Gr.I"

Korzyści Dla Sponsora:

Jesteśmy otwarci na różne propozycje które miały by na celu promować państwa firmę lub produkt. Każdy kreatywny pomysł do budowania marki Państwa firmy, który będzie możliwy do zrealizowanie przy współpracy obu strony jest zawsze mile widziany. Poniżej przedstawiamy kilka propozycje promocji Państwa firmy.

• Dodanie (nazwy firmy, loga) na koszulki zawodników
  • Dodanie (loga, baneru reklamowego) na stronę klubową, plakaty meczowe a także oficjalny profil na portalu społecznościowym Facebook.
  • Dodanie (baneru reklamowego) na boisku piłkarskim, na którym rozgrywane są wszystkie mecze ligowe. Warto odnotować fakt że nasz klub cieszy się ogromnym zaufaniem i wsparciem z strony kibiców. Mimo że są to rozgrywki B klasowe, liczna widownia zebrana na każdym meczu ligowym sprawia że atmosfera panująca na boisku jest niezapomniana.

Oczekiwania wobec Sponsora:

Każda forma sponsoringu naszego klubu będzie dla nas bardzo ważna. Nie ograniczamy się tylko i wyłącznie do pozyskania środków finansowych. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje, które w przyszłości mogły by zaowocować i przynieść korzyści wiążące się z rozwojem sportowym w naszym klubie.

Dlatego zachęcamy do współpracy.

Z Poważaniem Zarząd Klubu KS Świt Borowno

Aktualni Sponsorzy Klubu: ______________________________________________________________________________________________________________

Wiadomości (utwórz nową)